Unity Centre

Krakowski

Kompleks biznesowy

Na dobry początek

Nic tak nie tworzy poczucia miejsca jak tętniąca życiem okolica pełna sklepików, punktów usługowych, kawiarnii i restauracji. Wpływa to pozytywnie na gospodarkę, sprzyja budowaniu dobrej atmosfery przestrzeni publicznych i oferuje przedsiębiorcom możliwość rozwoju. Mimo wciąż zmieniającej się sytuacji na rynku, potrzeby takie jak pielęgnowanie interakcji czy wymiana towarów i usług nigdy nie stracą na atrakcyjności. Aranżowanie przestrzeni publicznej w taki sposób z pewnością przyniesie korzyści dla całej społeczności i mieszkańców.

Unity Square

Nowocześnie zaprojektowana i otwarta przestrzeń publiczna to podstawowy element życia społecznego w mieście. Centralna część naszego kompleksu zachęca do spędzania czasu wolnego w okolicy oraz daje możliwość realizacji codziennych potrzeb.

Unity Retail

Wyjątkowa lokalizacja i tętniąca życiem okolica w centrum miasta. To właśnie tu oferujemy zróżnicowane metrażowo powierzchnie usługowe. To idealna przestrzeń na Twój nowy sklep flagowy, kiosk, restaurację, salon kosmetyczny czy kwiaciarnię. Wraz z przestrzenią biurową, mieszkaniową i hotelową, Unity Centre buduje społeczność zorientowaną wokół człowieka i jego potrzeb.

Radisson RED

Czterogwiazdkowy hotel z 230 pokojami. Radisson Red oferuje luksusowy dom z dala od domu, z najwyższym standardem gościnności. Dobry design będzie dostrzegalny w pokojach i częściach wspólnych, zapierającym dech w piersiach widokach, wysokiej jakości wyposażeniu, a także wyjątkowej ofercie gastronomicznej.

Unity Residence

W luksusowej rezydencji mieszkalnej mieszczącej się w 6-piętrowym (+ usługi w parterze) budynku będą znajdować się zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół apartamenty, wyposażone w szereg udogodnień i nową technologię. Całkowita powierzchnia to 2 200 m2.

Projektowanie zorientowane na człowieka

Wyjątkowa lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja kompleksu Unity Centre jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi częściami Krakowa i znajduje się w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego i Ogrodu Botanicznego.

Przestrzeń budowania relacji

Unity Centre zostało zaprojektowane tak, aby wspierać integrację i utrzymywanie naturalnych więzi międzyludzkich. Wierzymy, że iskra innowacji rodzi się właśnie w momencie kontaktów i wymiany wiedzy oraz doświadczenia z drugim człowiekiem.

Najwyższy standard

Wysoka jakość oznacza zaangażowanie nowoczesnych technologii, które nie tylko odpowiadają za tworzenie przyjaznej atmosfery pracy, ale także obniżają koszty operacyjne najemców. Ekologiczne rozwiązania zapewnią efektywność kosztową i dbałość o przyszłość planety.

Wynajem przestrzeni

FishEye Properties

Biura i przestrzenie usługowe

Włodzimierz
Jędruszak

wlodzimierz.jedruszak@fisheyeproperties.pl+48 608 323 778

Lub zapytaj się swojego ulubionego agenta nieruchomości!

Kontakt dla mediów

Jakub
Wazowicz

jakub.wazowicz@gdkgroup.pl+48 784 005 544

Lub zapytaj się swojego ulubionego agenta nieruchomości!

Formularz kontaktowySkontaktuj się