UNITY
Centre

Krakowski Kompleks biznesowy

Na dobry początek

Nic tak nie tworzy poczucia miejsca jak tętniąca życiem okolica pełna sklepików, punktów usługowych, kawiarnii i restauracji. Wpływa to pozytywnie na gospodarkę, sprzyja budowaniu dobrej atmosfery przestrzeni publicznych i oferuje przedsiębiorcom możliwość rozwoju. Mimo wciąż zmieniającej się sytuacji na rynku, potrzeby takie jak pielęgnowanie interakcji czy wymiana towarów i usług nigdy nie stracą na atrakcyjności. Aranżowanie przestrzeni publicznej w taki sposób z pewnością przyniesie korzyści dla całej społeczności i mieszkańców.

UNITY Square

Nowocześnie zaprojektowana i otwarta przestrzeń publiczna to podstawowy element życia społecznego w mieście. Centralna część naszego kompleksu zachęca do spędzania czasu wolnego w okolicy oraz daje możliwość realizacji codziennych potrzeb.

UNITY Retail

Wyjątkowa lokalizacja i tętniąca życiem okolica w centrum miasta. To właśnie tu oferujemy zróżnicowane metrażowo powierzchnie usługowe. To idealna przestrzeń na Twój nowy sklep flagowy, kiosk, restaurację, salon kosmetyczny czy kwiaciarnię. Wraz z przestrzenią biurową, mieszkaniową i hotelową, UNITY Centre buduje społeczność zorientowaną wokół człowieka i jego potrzeb.

UNITY Hotel

Czterogwiazdkowy hotel z 230 pokojami. UNITY Hotel oferuje luksusowy dom z dala od domu, z najwyższym standardem gościnności. Dobry design będzie dostrzegalny w pokojach i częściach wspólnych, zapierającym dech w piersiach widokach, wysokiej jakości wyposażeniu, a także wyjątkowej ofercie gastronomicznej.

UNITY Residence

W luksusowej rezydencji mieszkalnej mieszczącej się w 6-piętrowym (+ usługi w parterze) budynku będą znajdować się zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół apartamenty, wyposażone w szereg udogodnień i nową technologię. Całkowita powierzchnia to 2 200 m2.

Projektowanie zorientowane na człowieka

Wyjątkowa lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja kompleksu UNITY CENTRE jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi częściami Krakowa i znajduje się w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego i Ogrodu Botanicznego.

Przestrzeń budowania relacji

UNITY CENTRE zostało zaprojektowane tak, aby wspierać integrację i utrzymywanie naturalnych więzi międzyludzkich. Wierzymy, że iskra innowacji rodzi się właśnie w momencie kontaktów i wymiany wiedzy oraz doświadczenia z drugim człowiekiem.

Zainspiruj się UNITY Square i dużą różnorodnością przestrzeni do wyboru: elastyczne miejsca do pracy i spotkań, przestrzenie coworkingowe wewnętrzne i zewnętrzne, ogródki kawiarniane, kantyny i restauracje. Wybór należy do Ciebie!

Najwyższy standard

Wysoka jakość oznacza zaangażowanie nowoczesnych technologii, które nie tylko odpowiadają za tworzenie przyjaznej atmosfery pracy, ale także obniżają koszty operacyjne najemców. Ekologiczne rozwiązania zapewnią efektywność kosztową i dbałość o przyszłość planety.

Wynajem przestrzeni

Kontakt w sprawach ogólnych

GD&K Consulting

biuro@gdkc.pl+48 668 219 699

Biura i przestrzenie usługowe

Agnieszka Majka – Pietruszka

a.majkapietruszka@jll.com+48 735 198 028

Joanna Tomala

joanna.tomala@jll.com+48 508 122 312
Formularz kontaktowySkontaktuj się