Biura

Unity Centre to w pełni wyposażone zgodnie z oczekiwaniami naszych najemców, otwarte przestrzenie biurowe w centrum miasta, charakteryzujące się niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Dowiedz się więcej o możliwościach wynajmu.

Przykładowa aranżacja:

4 najemców (większe piętro 3-7)

1045,34 m2 GLA

  • Najemca 01 – 16 stanowisk pracy
  • Najemca 02 – 27 stanowisk pracy
  • Najemca 03 – 15 stanowisk pracy
  • Najemca 04 – 15 stanowisk pracy
Pobierz plan pięter

Prestiżowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w samym centrum miasta.

27-kondygnacyjny wieżowiec biurowy klasy „AA” o powierzchni 17 500 m². Jego przestrzeń z pewnością będzie odpowiadać wymagającym standardom nowoczesnych firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom i partnerom najwyższą jakość środowiska pracy. Dzięki projektowaniu zorientowanemu na człowieka, elastycznemu podejściu do tworzenia biur i ergonomicznemu wyposażeniu nasze wnętrza spełnią Twoje oczekiwania.

Projektowanie zorientowane na człowieka

Wyjątkowa lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja kompleksu Unity Centre jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi częściami Krakowa i znajduje się w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego i Ogrodu Botanicznego.

Przestrzeń budowania relacji

Unity Centre zostało zaprojektowane tak, aby wspierać integrację i utrzymywanie naturalnych więzi międzyludzkich. Wierzymy, że iskra innowacji rodzi się właśnie w momencie kontaktów i wymiany wiedzy oraz doświadczenia z drugim człowiekiem.

Najwyższy standard

Wysoka jakość oznacza zaangażowanie nowoczesnych technologii, które nie tylko odpowiadają za tworzenie przyjaznej atmosfery pracy, ale także obniżają koszty operacyjne najemców. Ekologiczne rozwiązania zapewnią efektywność kosztową i dbałość o przyszłość planety.

Społeczność
Zainspiruj się

Unity Centre skupia dynamiczną społeczność otwartą na różnorodność i innowacje. Firmy, które już znalazły swoją przestrzeń u nas doceniają elastyczność, nowoczesność i nacisk postawiony na rozwój oraz przyjazną atmosferę pracy. Poznaj marki, które nazywają Unity Centre swoim biurem.

Wynajem przestrzeni

FishEye Properties

Biura i przestrzenie usługowe

Włodzimierz
Jędruszak

wlodzimierz.jedruszak@fisheyeproperties.pl+48 608 323 778

Lub zapytaj się swojego ulubionego agenta nieruchomości!

Kontakt dla mediów

Jakub
Wazowicz

jakub.wazowicz@gdkgroup.pl+48 784 005 544

Lub zapytaj się swojego ulubionego agenta nieruchomości!

Formularz kontaktowySkontaktuj się