PLEN

Agencja
komercjalizująca

Włodzimierz Jędruszak
ul. Krowoderska 52/4,
31-158 Krakow, Poland
+48 608 323 778

Nasz zespół

GD&K Group

GD&K Group jest prywatną spółką zajmującą się inwestycjami, dewelopmentem i zarządzaniem w obszarzenieruchomości założoną w 1996 roku obecną w Polsce — w Krakowie i Warszawie. W jej zarządzaniu są aktualnie projekty o łącznej wartości blisko 250 milionów €. Do flagowych projektów można zaliczyć: biurowce Carpathia w Warszawie, Avia i Meduza w Krakowie, hotel Park Inn by Radisson w centrum Krakowa jak i projekty mieszkaniowe Ruczaj Park oraz butikowe kamienice w centrum Krakowa.

Fisheye Properties

Jest agencją pośrednictwa nieruchomości i firmą doradczą specjalizująca się w rynku nieruchomości komercyjnych, mającą swoją siedzibę w Krakowie.

Są aktywni na terenie całego kraju, ze szczególnym naciskiem na Polskę południową i Warszawę. W chwili obecnej FISHEYE jest zaangażowany w transakcje w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Rzeszów i Lublin.

DDJM
Biuro Architektoniczne

Pracownia projektowa specjalizująca się w projektach komercyjnych, oferuje wszechstronne i profesjonalne wsparcie procesu inwestycyjnego, zarówno Klientom biznesowym jak i indywidualnym. DDJM posiada wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu kapitałem inwestorów, począwszy od opracowania projektu we wszystkich jego fazach, poprzez pełen zakres postępowania administracyjnego, aż po oddanie obiektu do użytku.