Zespół projektowy

Inwestorzy

EUROZONE EQUITY (właściciel 85% udziałów)

Eurozone Equity, większościowy udziałowiec Unity Centre, jest częścią grupy inwestycyjnej z ponad 35-letnim doświadczeniem w inwestowaniu i rozwoju na rynku nieruchomości na całym świecie. Zarządza aktywami przekraczającymi €6 miliardów i posiada bogate doświadczenie we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, a jego ostatnie transakcje obejmują zarządzanie i sprzedaż biurowców w Brukseli - Schuman 6 do funduszu Deka Immobilien Investment GmbH w grudniu 2015 roku oraz Montoyer 70 do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku.

GD&K Group (właściciel 15% udziałów)

GD&K Group jest prywatną spółką zajmującą się inwestycjami, dewelopmentem i zarządzaniem w obszarze nieruchomości założoną w 1996 roku i aktywną w Krakowie i Warszawie. W jej zarządzaniu są aktualnie projekty o łącznej wartości blisko €250 milionów. Do flagowych projektów można zaliczyć: biurowce Carpathia w Warszawie, Avia i Meduza w Krakowie, hotel Parki Inn by Radisson w centrum Krakowa jak i projekty mieszkaniowe Ruczaj Park oraz butikowe kamienice w centrum Krakowa.


Architekci

DDJM Biuro Architektoniczne

Pracownia projektowa specjalizująca się w projektach komercyjnych, oferuje wszechstronne i profesjonalne wsparcie procesu inwestycyjnego, zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym. DDJM posiada wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu kapitałem inwestorów, począwszy od opracowania projektu we wszystkich jego fazach, poprzez pełen zakres postępowania administracyjnego, aż po oddanie obiektu do użytku.


Leasing

Fisheye Properties

FISHEYE - jesteśmy krakowską firmą pośrednictwa nieruchomości i doradczą, specjalizującą się w transakcjach na rynku powierzchni komercyjnej. Działamy na terenie całej Polski, w szczególności koncentrując się na południowej Polsce i Warszawie. Świadczymy naszym klientom, oprócz innych usług, najwyższej jakości usługi reprezentacji najemcy i reprezentacji wynajmującego w transakcjach dotyczących najmu lokali (głównie biurowych).