UNITY CENTRE Sponsorem podczas The Dragon Wakes

13.05.2016

UNITY CENTRE Sponsorem konferencji The Dragon Wakes – najważniejszego, biznesowego wydarzenia roku ściągającego liderów z branży outsourcingu w Europie Środkowo-Wschodniej.

6 edycja konferencji organizowanej w krakowskim centrum kongresowym ICE przez Stowarzyszenie ASPIRE trwała dwa dni (11-12.05.2016) i przyciągnęła blisko 3000 uczestników, w tym zarządy największych międzynarodowych korporacji, wybitnych przedstawicieli świata nauki z kraju i zagranicy, analityków biznesowych, inwestorów, zarządców funduszy oraz media.

Tematem przewodnim wydarzenia była współzależność między człowiekiem, nowoczesnymi technologiami i strategią miast, których synergia decyduje o tworzeniu wartości w biznesie.

Uczestnicy szukali odpowiedzi na pytania, czym jest kreatywne miasto oraz w jaki sposób skutecznie budować markę Krakowa na arenie międzynarodowej i jak sektor usług biznesowych wpływa na rozwój gospodarczy regionu i mieszkających w nim ludzi.

Niewątpliwie atrakcją wydarzenia była makieta Unity Centre – najbardziej wyczekiwanej inwestycji biurowej Małopolski. Goście mieli także okazje porozmawiać z przedstawicielami agencji odpowiedzialnych za komercjalizację powierzchni o możliwościach współpracy i szczegółach projektu.

Jak co roku patronat nad konferencją objęli Prezydent Miasta Krakowa, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Wojewoda Małopolski.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://thedragonwakes.aspire.org.pl/