Szkieletor odrodzi się jako Unity Tower

04.03.2016

Przez kilkadziesiąt lat był Szkieletorem, przez chwilę TreiMorfą a od dziś jest Unity Tower! Czas zjednoczyć wszystkie siły i rozprawić się z niechlubną przeszłością.

Wiemy, że w świadomości i pamięci wielu mieszkańców Krakowa na zawsze pozostanie Szkieletorem. My postanowiliśmy jednak odczarować jego historię i rozpocząć nowy etap. Nieodwołalnie zapadła decyzja o rozpoczęciu przebudowy Szkieletora i budowy całego, najnowocześniejszego i największego w Krakowie kompleksu biurowego pod nazwą Unity Centre.

Nazwa nie jest przypadkowa. Przeanalizowaliśmy ponad 100 różnych propozycji, mniej i bardziej odważnych, polskich, angielskich … nie było łatwo. Mając świadomość, jak wielkie emocje budzi ten budynek oraz jakim sentymentem darzą go mieszkańcy stanęło na Unity. To nazwa, która ma połączyć wszystkich, tych, którzy go kochają i tych, którzy nienawidzą. Wspólnie postanowiliśmy stworzyć coś wspaniałego, coś wielkiego i imponującego, coś, czego Kraków i jego mieszkańcy nie będą się musieli wstydzić. Od dziś chcemy, by ten budynek już tylko łączył, nie dzielił. Unity to nowy symbol jedności, wspólnoty i zgody. Mamy nadzieję, że polubicie tę nazwę i przyjmiecie ją z otwartością.